Оперативні підрозділи другого, третього та четвертого аварійно-рятувальних взводів КАРС “Київська служба порятунку” протягом чотирьох днів виконували роботи з демонтажу аварійних конструкцій фасаду будівлі, інші аварійно-рятувальні та відновлювальні роботи – насамперед для убезпечення перехожих та попередження подальшого руйнування. Працювали, зокрема, за допомогою автовишки, наданої ГУ ДСНС України в місті Києві. Також застосовували спецобладнання, спецтехніку та висотне спорядження.
Усього до робіт долучилися 24 рятувальники. Залучено також 4 одиниці техніки КАРС “Київська служба порятунку”.





