Піротехнічний підрозділ

Контакти взводу піротехнічних робіт

т. 044 430-49-54

т. 050 3829 557

Піротехнічний підрозділ комунальної аварійно-рятувальної служби “Київська служба порятунку” створено в 2005 році. Завдання – виконання заходів, передбачених розпорядженням КМДА № 466 від 24.03.2004 року, за обстеження територій та будівельних майданчиків на наявність вибухонебезпечних предметів (ВОП) часів Великої Вітчизняної війни, а також виконання заходів, передбачених Концепцією безпеки Києва, пов’язаних з виявленням вибухонебезпечних предметів при проведенні земляних робіт на території міста.

Штат підрозділу складається з командира, шести рятувальників-саперів, водія спеціального оперативного автомобіля. Кваліфікація співробітників підрозділу – “спеціаліст з розмінування другого рівня”. Під час проведення робіт використовується міношукач типу Vallon 1302 з системою SEPOS, інші металодетектори. Крім того, сапери мають спеціальні захисні костюми, шоломи, інше спеціальне обладнання. Автомобіль ГАЗ 22171 «Соболь» укомплектований необхідним спорядженням для проведення зазначених робіт.

Протягом 2005-2018 років піротехнічним підрозділом служби порятунку, на території міста Києва обстежено майданчиків, загальною площею більше мільйона квадратних метрів, вилучено 956 одиниць боєприпасів різних типів і калібрів. Роботи з обстеження на наявність вибухонебезпечних предметів здійснюється на договірній основі.

Дяченко Володимир Анатолійович – народився 10 серпня 1965 року, в місті Коростишів Житомирської області.

В період з 1984 по 1986 роки служив в армії.

З 1987 по 2005 роки – військова служба на посаді старшого техніка – начальника обслуги групи піротехнічних робіт військової частини Д0040 МНС України.

Під час проходження служби за пошук, знешкодження, знищення вибухонебезпечних предметів часів Великої Вітчизняної Війни, за проявлений героїзм та мужність нагороджений державними нагородами: Відзнака МНС України І та ІІ ступ., Орден «За мужність» ІІІ ступ.

В КАРС «Київська служба порятунку» працює з квітня 2005 року на посаді командир взводу піротехнічних робіт.

За високий професіоналізм виявлений при виконанні своїх службових обов’язків представлявся до нагородження.