Керівництво

Піхало Дмитро Олександрович – командир комунальної аварійно – рятувальної служби «Київська служба порятунку».

Піхало Д.О. народився 02 липня 1985 р. в смт. Іванків Київської області.

У 2007 році закінчив Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля

МНС України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Пожежна безпека» та здобув кваліфікацію спеціаліста пожежної безпеки.

В 2012 та в 2015 роках підвищував кваліфікацію на факультеті цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України.

Працював інспектором Подільського районного управління МНС України. 3 2012 року старшим інспектором Печерського районного відділу Головного управління Держтехногенбезпеки України у м. Києві. З 2013 року головним інспектором відділу техногенної безпеки Управління запобігання надзвичайними ситуаціями Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (далі – ДСНС) у м. Києві.

3 2015 року головним інспектором відділу державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Оболонського районного управління Головного управління ДСНС України.

В серпні 2016 року в званні майора служби цивільного захисту закінчив службу в ДСНС України.

Розпорядженням Київського міського голови від 01.08.2016 року № 764 призначений на посаду командира комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку».

Нагороджений нагрудним знаком та відзнакою «ЗА ЗАСЛУГИ» Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України, Почесною грамотою МНС України, Почесною грамотою Печерської районної у місті Києві Державної адміністрації, Почесною грамотою начальника Головного управління ДСНС України у м. Києві.

Прис Олег Володимирович – заступник командира комунальної аварійно-рятувальної служби “Київська служба порятунку”

Народився 05 липня 1970 року в м. Києві. Закінчив Ачинське авіаційно-технічне училище імені 60 – річчя ВЛКСМ в 1991 році по спеціальності літаки та авіаційні двигуні та здобув кваліфікацію техніка – механіка.

В період з серпня 1988 року по грудень 1993 року проходив службу у ЗС СРСР та ЗС України, звільнений з лав ЗС України в званні лейтенанта.

Починаючи з 1993 року працював на різних підприємствах з різною формою власності. 3 2000 року – приватний підприємець, до грудня 2015 р. займався виготовленням меблів.

З січня 2016 року призначений на посаду заступника командира з фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

Андрієнко Ігор Михайлович – перший заступник командира комунальної аварійно-рятувальної служби “Київська служба порятунку”

Народився 13.02.1968 року в м. Києві. В 1992 році здобув повну вищу освіту на механіко-математичному факультеті Київського університету ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Математик. Викладач».

З 1992 по 1998 рік працював у Регіональному спеціалізованому загоні ГУДПО МВС України по проведенню першочергових аварійно-рятувальних робіт на посаді інженера радіаційної та хімічної безпеки.

В 1998 році закінчив службу у званні капітана внутрішньої служби.

З 1998 по 2004 рік працював в Державній гірничорятувальній службі МНС України на посадах командира взводу, начальника відділу координації аварійно-рятувальних робіт і забезпечення готовності формувань до дій, заступника начальника управління забезпечення діяльності та координації дій формувань.

З 2004 по 2007 рік працював у Державній спеціальній (воєнізованій) аварійно-рятувальній службі МНС України на посадах начальника управління оперативного реагування на надзвичайні ситуації на нафтогазових та хімічних об‘єктах, начальника оперативно-технічного управління – заступника начальника штабу оперативного реагування, начальника управління матеріально-технічного забезпечення.

З 2008 по 2012 роки працював в КАРС «Київська служба порятунку» провідним інженером з охорони праці.

З 2013 по 2015 роки працював на посаді заступника начальника спеціалізованої аварійно-рятувальної водолазної служби КП «Плесо».

З 2016 року працює в КАРС «Київська служба порятунку».

Нагороджений 2 почесними грамотами МНС України, нагрудним знаком та відзнакою СБУ України, відзнакою Київської міської державної адміністрації, подяками Урядів США та України, НАТО та Організації по забороні хімічної зброї ООН.

Крижанівський Максим Вікторович – Заступник командира комунальної аварійно-рятувальної служби “Київська служба порятунку” з оперативно-рятувальної роботи.

Народився 18 липня 1974 р. у м. Києві.

В 1993р. закінчив Київський технікум залізничного транспорту за спеціальністю «Технічне обслуговування, ремонт та експлуатація рефрижераторного рухомого складу». У 2006р. закінчив Державну льотну академію України у м. Кіровограді, отримав диплом спеціаліста з кваліфікацією «Інженер аварійно-рятувальних робіт». 1995 рік, працював в АТП 13066 слюсарем з ремонту обладнання 3 розряду, пізніше – інспектором охорони, кінологом. З 1999 року працював в оперативно-рятувальній службі «SOS», техніком-рятувальником.

У 2000 р. переведений на посаду рятувальника. У 2001 р. присвоєна кваліфікація водолаза 3 класу, у 2006 – водолаза 2 класу та рятувальника 2 класу, допуск до виконання, організації та забезпечення техніки безпеки висотно-верхолазних робіт та робіт в електроустановках.

З 2007 р. виконував обов’язки старшого зміни, брав участь у проведенні міжнародних семінарів-тренінгів з авіаційної безпеки під егідою ІCАО. З 2010 р. залучався до викладацької діяльності курсу «Охорона праці та техніка безпеки виконання висотно-верхолазних робіт». З 2012 року працював на посаді командира аварійно-рятувального взводу КАРС “Київська служба порятунку”. 7 березня 2014 року успішно закінчив курс «Додаткові принципи забезпечення безпеки у польових умовах» Департаменту Організації Об’єднаних Націй та отримав відповідний міжнародний сертифікат. З січня 2016 року призначений на посаду Заступника командира комунальної аварійно-рятувальної служби “Київська служба порятунку” з оперативно-рятувальної роботи.

Нагороджений Грамотою величі, честі і достоїнства від Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та МНС України, Грамотою від директора Департаменту благоустрою та збереження природного середовища ВО КМР (КМДА), Подякою заступника Голови Національної поліції України – начальника ГУНП у м. Києві.

Здійснив понад 1000 виїздів на аварійно-рятувальні роботи на транспорті, водолазно-рятувальні роботи, висотно-рятувальні роботи, дезактивацію хімічних забруднень інші надзвичайні ситуації різного характеру.